Publikuar: Qer 13 2023 12:15

TOUCHSCREEN DELL LATITUDE 7275

EUR

Publikuar: Qer 13 12:15
Shikime: 6
CPU: Core intel M5-6Y57 /1.20 GHz
RAM: 8 Gb
SSD: 256 Gb
Ekrani: 12.5 inch
Bateria: 8 ore
Laptop qe ja sygjeroj cdo personi qe do ta shpenzoj veren ne plazhe dhe do te punoje gjithashtu. Shume praktik.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione