Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2023 03:29

DELL PRECIZION 7670 (NEW) i5G12/32/1TB/A2000 1500 EURO

Publikuar: Sht 22 03:29
Shikime: 14
DELL PRECIZION 7670 (NEW)

SUPER OKAZION

OFERT E LIMITUAR

🔸Cpu i5-12600HX 3.30 GHZ Turbo 4.80 GHZ
🔸Ram 32 GB DDR5 4800 MHZ
🔸SSD 1 TB NVME
🔸SCR 16.0” Full HD+
🔸Intel UHD Graphics
🔸Nvidia RTX A2000 8 GB Dedicated
🔸Bateria : 5-6 Orë
🔸Canta 🎁
🔸Garancia : 12 Muaj

👉Porosit në :
📲 +355 69 43 39 723
📲 +355 68 20 42 422

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨ 🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Mundesia me keste me Interes, 10% vetëm me kartë ID. 💳 😉 👉

UNION BANK - IUTE CREDIT -ETJ

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm! “R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📧 [email protected]
🌐 https:/www.crs.al
Përshkrimi i linkut

R&R COMPUTER SERVICES

R&R Computer Services

Blerje & Shitje & Servis
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë

0694339723

https://www.crs.al

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione