Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 11:00

Dell Precision Workstation 7670 16inch/i5-12th/32GB/RTX 8GB

EUR

Publikuar: Tet 02 11:00
Shikime: 3
HIGHT PERFORMANCE!

Laptopi i endrrave per disajn grafik!

Cmim okazion!

NEW Dell Precision 7670 Workstation Profesional 16-inch i5 th12
• Intel Core i5-12600HX (18 MB cache, 16 threads, 12 cores, 2.50 GHz to 4.60 GHz, vPro)
• NVIDIA® RTX™ A2000, 8 GB GDDR6
• 32 GB, DDR5, 4800 MHz
• 1 TB, M.2 2280, Gen 4 PCIe x4 NVMe, SSD
• 16-inch, FHD+ 1920 x 1200, 60 Hz, Anti-Glare
• Windows 11 Pro
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://www.pcpoint.al
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione