Publikuar: Gush 12 2022 07:56

ASUS Intel(R) Core(TIM) i7-6700HQ CPU @ 2.60Ghz 2.9Ghz

EUR

EUR
Publikuar: Gush 12 07:56
Shikime: 633
SHITET SUPER LAPTOP ASUS VIVOBOOK
MODEL N552VX
Processor
Intel(R) Core(TIM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz 2.59
GHZ
Windows 10 Home Edition
RAM 8.00 GB
SSD BARRACUDA 256 GB
TOSHIBA 1 TB HDD
Grafic NVIDIA
GeForce GTX 950M
64-bit operating system, x64-based processor
4 porta usb SS
Porte C-type
Shume i shpejte dhe i fuqishem.
Mund te perdoret per lojera ose per pune.
Karikues origjinal
Cante dhe kutine e vete origjinale
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
633
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682248116

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione