Publikuar: Korr 26 2020 06:13

Asus VivoBook Pro Laptop.

EUR

Publikuar: Korr 26 06:13
Shikime: 44
I mirmbajtur dhe ne gjendje te shkelqyer.Vetem 1 muaj i perdorur.
Parametrat:16GB RAM,Intel i7-8750H 2.20GHZ,Grafik GTX 1050 4GB,64 bit operating system.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
44
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione