Publikuar: Gush 02 2023 12:47

Asus i5 11400h 16gb ram rtx 3050 ssd nvne 512 gb

EUR

Publikuar: Gush 02 12:47
Shikime: 5
Shitet asus tuf f15 i5 11400h, 16 gb ram 3200 mhz, rtx 3050, ssd nvme 512 shume e shpejte. Ekran 144 hz Tastjere me drita rgb. Laptopin ma kane sjell para 1 muaji ne kuti dhe eshte i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. Mos beni pyetje koti se difekte nuk ka.I pershtatshem per pune dhe lojra. 830 euro ose 950.000 leke
0684668245
https://www.youtube.com/watch?v=02RxIvDuQss
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione