Publikuar: Gush 23 2023 09:26

Shitet Macbook Pro viti 2020, 8/256, Touch ID dhe Touch Bar.

EUR

EUR
Publikuar: Gush 23 09:26
Shikime: 7
Shitet Macbook Pro viti 2020, 8 gb ram, 256 ssd,
13.3 inch, Touch ID dhe Touch Bar.
Ne gjendje perfekte pune.
Cmimi super okazion ne krahasim me tregun.


Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692422512

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione