Publikuar: Maj 08 2020 03:57

Gaming Laptop Acer Predator Helios 300 17

EUR

EUR
Publikuar: Maj 08 03:57
Shikime: 2
Acer Predator Helios 300 PH317-52-77A4 Gaming Laptop, Intel Core I5-8750H, GeForce GTX 1060 Overclockable Graphics 6gb dedicated, 17.3" 144Hz Full HD, 16GB DDR4, 500GB PCIe NVMe SSD,VR Ready.Prodhim i fund-2018.
Shume pak i perdorur, i ardhur nga USA , asnje shenje.
Grafika te pershtatshme per cdo lloj loje ose cdo programi per design dhe arkitekture
.
.
.
.
.
.
.
.
gaming dell workstation pc macbook lenovo msi, rog asus hp microsoft samsung iphone xiaomi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione