Laptop sony vaio notebook mini

16 000 LEK

18 000 LEK

Shitet nga: Koli 13 Sht 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Sony
1)ekran 10.1" 2)1 GB RAM 3)processor: Intel atom 2 berthama 4)32bit. Vjen bashk me qante dhe karikues origjinal ,ne gjendje shum te mir pune , I vetmi problem eshte shkronja v ke tastjera e cila thjesht ngel e shtypur me raste .Mban bateri.
Leaflet
Në fillim