Aparat sony alpha 3000 Okazion

230 EUR

Shitet nga: Pjeter 18 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Sony
Shitet per arsye mosperdorimi
300 mije lek I padiskutueshem
Kontaktoni dhe ne whats up
Leaflet
Në fillim