sony

200 EUR

Shitet nga: nesti 21 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
Sony
laptop sony nio ne gjende perfekt dhe shume pak i perdorur
Leaflet
Në fillim