Laptop Samsung 6gb RAM

20 000 LEK

Shitet nga: Shitet 19 Sht 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Samsung
Modeli
NP
Shes laptop samsung np305v5a me 6 gb ram DDR3, hardisk samsung origjinal 650gb, procesor amd 2.13 ghz quad-core(me 4 berthama), me dual karte grafike AMD shume e mire dhe per lojra.
Leaflet
Në fillim