Okazion Laptopi ose nderrohet

54 EUR

60 EUR

Shitet nga: klodi 12 Maj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Modeli
Siemens
Minilaptop hp don 10 mij lek formatim dhe nuk mban karikim . Shitet ose nderrohet kontakt tek nmr tel kush esht I interesuar . Cmimi 55 euro .
Leaflet
Në fillim