Laptop

15 000 LEK

Shitet nga: Adi Spaho 17 Gush 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Modeli
Siemens
Shes laptop siemens me parametea shum te mira sic duket dhe ne foto shitet per arsye mosperdorimi
Adi Spaho
0698808225
Leaflet
Në fillim