Lenovo U400 + monitor jasht. Dell 20"+cante Tucano

280 EUR

Shitet nga: Arba 18 Tet 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Lenovo
Shitet laptop lenovo u400 shume praktik 14 inch, me performance te larte, core i5, 6GB Ram, karte grafike AMD 7400 M series 1 GB, memorie SSD 128 GB, shoqeruar me monitor shtese me ekran te madh DELL 20inch, si dhe nje cante origjinale Tucano ngjyre gri.
Leaflet
Në fillim