LENOVO THINKPAD T440 (SI I RI) i5G4\8\120SSD\2GB

200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES Dje 10:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë produkt për 2 960 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
Thinkpad
LENOVO THINKPAD T440 SASI E LIMITUAR!

👉Për të gjithë klientët e kartës PRIMA te BKT jepet mundësia e pagesës deri në 3 këste pa interes! 💳Mundësi pagese me këste, vetëm me kartë ID. Miratim për 30 min! 😉 👉 UNION BANK 6 MUAJ STATEMENT - VERTETIM PAGE VETEM ME 8%

-CPU i5 4300M 2.6 GHZ TURBO 3.3 GHZ
-RAM 8 GB DDR3
-HDD 120 GB SSD E RE
-GPU HD4600 2GB
-WEBCAMERA- USB 3.0 - MINI DISPLAY
-Ekrani 14.1 HD LED -
-BATERIA 3-4 ORE

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

😉Tek Ne Gjithçka Gje 😉

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.

“R&R” Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723 Mail:info@crs.al
Web:crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
CRS
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER"
0694339723
ri_gels@hotmail.com
R&R COMPUTER SERVICES
0694339723
Leaflet
Në fillim