LAPTOP LENOVO i5 ,8 GB RAM,500 GB HDD

23 400 LEK

Shitet nga: MB Dje 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
Thinkpad
LENOVO THINKPAD T430 ( Windows 10 PRO 64 bit)
Intel Core i5-3320M CPU @ 2.600 Ghz ( 4 CPU)
RAM: 8 GB
HDD: 500 GB
Resolution: 1600x900
Internal GPU: Intel HD Graphics 400
Integrated GPU: NVIDIA NVS 5400M 1 GB
Inbuilt kamera dhe mikrofon
Bateri e re
Shoqerohet me karikuesin e vet

Shume i shpejte dhe ne gjendje te mire pa asnje problem!
Per cdo info cel/whatsapp: +355 685079079
MB
  Online
+355 68 5079079
Leaflet
Në fillim