Oferta me Laptop Lenovo te rinj

99 900 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Planet Computers Dje 18:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet Computers
Samsung J6+ 32GB Modeli Europian ( i Ri ) 20 900 LEK
Gaming PC i Ri 635 EUR
Dell Precision T3620 54 900 LEK
Dell Precision T7810 Workstation  x2 CPU 10 Core 1 099 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
IdeaPad
Lenovo Ideapad L340 Gaming i7-9750H

Lenovo Ideapad 320 i7-8550u

Lenovo Ideapad 330 i5-8250u

Lenovo V100 Business i3-6100u
Planet Computers
Pc , Laptops , Printers si dhe cdo aksesore ne fushen e IT
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo Tregoje në hartë
0684019189
https://www.planetcomputers.al
Planet Computers
0684019189


WhatsApp:
0684019189
Leaflet
Planet Computers
LENOVO Thinkcenter M92p 14 900 LEK
HP Prodesk 600 G1 Core i5 169 EUR
Webcamera Xiaomi IMILAB CMSXJ22A 1080P Full HD 45 EUR
Laptop Panasonic Toughbook CF-52 i5-3360M 580 EUR
Në fillim