Lenovo Ideapad V110 + Printer Xerox 3020

57 400 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Planet Computers Dje 18:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet Computers
Dell Precision T3620 54 900 LEK
Kase Gaming Genesis IRID 300 RED 9 490 LEK
Hp Compaq 8200 + Monitor 22" LG 14 500 LEK
Seagate Expansion 1TB External Hard Drive 6 990 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
IdeaPad
📣📣 Gati të riktheheni në shkollë? 📣📣
🎓"Back to school" në Planet-Computers - Albania në 20 Shtator!
✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona!
.
🔶 SET Notebook + Printer
🔶 LENOVO V110
🔶 Ekran 15.6" HD 720p
🔶 CPU: Intel Core i3-6100u, 2.3 GHz
🔶 RAM: 8 GB DDR4
🔶 HDD: 500 GB
🔶 WINDOWS 10 PRO Licensed
🔶 Printer Xerox Phaser 3020
🔶 Print speed : 20 ppm
🔶 Paper size: A4
🔶 Bardh e zi me wireless me USB
.
Cmimi: 57.400L
.
✅ Transport ne gjithe Shqiperine!
✅ Per me shume info kontaktoni ne 0684019189
✅ Mundesi Blerje me Karte Identiteti e me BKT Prima me 0% interes 😃
Planet Computers
Pc , Laptops , Printers si dhe cdo aksesore ne fushen e IT
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo Tregoje në hartë
0684019189
https://www.planetcomputers.al
Planet Computers
0684019189


WhatsApp:
0684019189
Leaflet
Planet Computers
HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M4000 1 250 EUR
Oferte HP 290 G2 MT (e re) 50 900 LEK
Amd Ryzen 3600X New BOX 259 EUR
Laptop Lenovo Ideapad 330 + Printer Xerox Oferte 76 500 LEK
Në fillim