Lenovo Ideapad 330 i5-8250 + SSD

569 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Planet Computers 18 Jan 18:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet Computers
Dell Latitude E5450 i5-5300U 319 EUR
Fujitsu Esprimo P710 + Monitor LG 22" Set 16 500 LEK
Mouse gaming Bloody P93 RGB 3 000 LEK
HP Zbook 17 G3 Nvidia Quadro M4000 1 250 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
IdeaPad
LAPTOP LENOVO NEW at super prices only at Planet Computers!

🔶 Laptop LENOVO Ideapad 330 NEW
🔶 Screen: 15.6 ′′ LED HD
🔶 CPU: Intel Core i5-8250u Quad 1.6 GHz up to 3.4 GHz
🔶 Memory: 8 GB DDR 4, 2400 MHz
🔶 SSD: 250 GB Sata

Price: 569 €

🚕 Transport throughout Albania! 🚕
For more info contact us
☎ 0684019189 / 0689032925
🎁 Purchase with Identity Card, with BKT Prima Card (0 % interest)
Planet Computers
Pc , Laptops , Printers si dhe cdo aksesore ne fushen e IT
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo Tregoje në hartë
0684019189
https://www.planetcomputers.al
Planet Computers
0684019189


WhatsApp:
0684019189
Leaflet
Planet Computers
Hp Prodesk 600 G2 193 EUR
Hp 800 G1 + Monitor LG 22 Set 129 EUR
Lenovo Ideapad 330 i5-8250 (i Ri) 69 000 LEK
Msi Nvidia GT1030 2GB gddr5 109 EUR
Në fillim