Lenovo Ideapad 330 i5-8250 (i Ri)

69 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Planet Computers 18 Jan 18:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet Computers
Kase Gaming I-BOX Wizward 4 7 900 LEK
Dell Precision T7810 Workstation  1 399 EUR
Smartwatch Oromed  KW13 Black 11 900 LEK
Dell XPS 8930 Gaming 240GB SSD + 1TB HDD 949 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
IdeaPad
🔥🔥🔥Porosit online, dhe jua u dergojme kudo! 👇

🔶 Laptop LENOVO Ideapad 330 NEW
🔶 Ekran: 15.6” LED HD
🔶 CPU: Intel Core i5-8250u Quad 1.6 GHz up to 3.4 GHz
🔶 Memory: 4 GB DDR 4, 2400 MHz
🔶 HDD: 1000 GB Sata III

Cmimi: 69.000L

🚕 Transport ne gjithe Shqiperine! 🚕
Per me shume info kontaktoni ne
☎ 0684019189 / 0689032925
🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti ,me Karte BKT Prima ( 0% interes)🎁
Planet Computers
Pc , Laptops , Printers si dhe cdo aksesore ne fushen e IT
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo Tregoje në hartë
0684019189
https://www.planetcomputers.al
Planet Computers
0684019189


WhatsApp:
0684019189
Leaflet
Planet Computers
Dell Optiplex 3050 (i Ri) 530 EUR
Dell Latitude E5450 i5-5300U 319 EUR
Motherboard Gigabyte B450M-DS3H 11 900 LEK
Apple Macbook Pro 15" 499 EUR
Në fillim