Lenovo ideapad 320 i7 + Printer Xerox 3020

104 900 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Planet Computers 22 Jan 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet Computers
HP Elitedesk 705 G1 11 900 LEK
Smartwatch Oromed  KW13 Black 11 900 LEK
HP 290 MT (i Ri) MicroTower 50 900 LEK
Oferta per pc te ndryshem desktop 12 900 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
IdeaPad
📣📣 Gati të riktheheni në shkollë? 📣📣
🎓"Back to school" në Planet-Computers - Albania në 20 Shtator!
✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona!
.
🔶 SET Notebook + Printer
🔶 LENOVO Ideapad 320
🔶 Ekran 15.6" FULL HD
🔶 CPU: Intel Core i7-8550U
🔶 RAM: 8 GB DDR4
🔶 SSD: 256 GB
🔶 Printer Xerox Phaser 3020
🔶 Print speed : 20 ppm
🔶 Paper size: A4
🔶 Bardh e zi me wireless me USB
.
Cmimi: 104,900L
.
✅ Transport ne gjithe Shqiperine!
✅ Per me shume info kontaktoni ne 0684019189
✅ Mundesi Blerje me Karte Identiteti e me BKT Prima me 0% interes 😃
Planet Computers
Pc , Laptops , Printers si dhe cdo aksesore ne fushen e IT
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo Tregoje në hartë
0684019189
https://www.planetcomputers.al
Planet Computers
0684019189


WhatsApp:
0684019189
Leaflet
Planet Computers
HP Prodesk 600 G1 Core i5 169 EUR
Msi Nvidia GT1030 2GB gddr5 109 EUR
HP Z2 G4T Workstation (i Ri) 749 EUR
Acer Veriton ES2730G ( i Ri) 449 EUR
Në fillim