Lenovo G500 ( i Ri )

289 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Planet Computers 14 Jan 14:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet Computers
Laptop Fujitsu Lifebook E752 Core i3 18 900 LEK
Lenovo ideapad 320 i7 + Printer Xerox 3020 104 900 LEK
Dell Precision T7810 Workstation  1 299 EUR
Gaming PC i Ri 635 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
IdeaPad
Oferte nga Planet Computers,
Porosit online, dhe jua dergojme ne shtepi!

🔶 Lenovo G500 🔶 i Ri
🔷 Ekran 15.6" HD 720p
🔷 CPU: Intel Dual Core 1005M, 1.90 GHz
🔷 RAM: 8 GB Memory
🔷 HDD : 1000 GB sata
🔷 GPU: Intel® HD Graphics

Cmimi: 289 €
🚕 Transport ne gjithe Shqiperine! 🚕
Per me shume info kontaktoni ne ☎: 0684019189 / 0689032925
🎁 Mundesi Blerje me Karte Identiteti 🎁
Shitje me Karte BKT Prima ( 0% interes)👍👍
Planet Computers
Pc , Laptops , Printers si dhe cdo aksesore ne fushen e IT
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo Tregoje në hartë
0684019189
https://www.planetcomputers.al
Planet Computers
0684019189


WhatsApp:
0684019189
Leaflet
Planet Computers
Dell XPS 8930 Gaming ( Oferte ) 899 EUR
Oferte HP 290 G2 MT (e re) 50 900 LEK
Hp 800 G1 + Monitor LG 22 Set 129 EUR
Gaming Pc i Ri   1 065 EUR
Në fillim