Laptop Lenovo Ideapad 330 + Printer Xerox Oferte

76 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Planet Computers 22 Jan 16:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet Computers
HP Zbook 15 G3 Nvidia Quadro M2000 800 EUR
Smartwatch Oromed L8 GREEN ( OFERTE ) 5 900 LEK
Corsair Gaming Pc Asembled 949 EUR
HP ZBook 15 G2 Nvidia K2100 2GB 580 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
IdeaPad
📣📣 Gati të riktheheni në shkollë? 📣📣
🎓"Back to school" në Planet-Computers - Albania në 20 Shtator!
✅ Çmime fantastike sjellim për ju në kategorinë e teknologjisë, na ndiqni ne rrjete sociale dhe njihuni me produktet si dhe ofertat tona!
.
🔶 SET Notebook + Printer
🔶 Laptop LENOVO Ideapad 330 NEW
🔶 Ekran: 15.6” LED HD
🔶 CPU: Intel Core i5-8250u Quad 1.6 GHz up to 3.4 GHz
🔶 Memory: 8 GB DDR 4, 2400 MHz
🔶 HDD: 1000 GB Sata III
🔶 Printer Xerox Phaser 3020
🔶 Print speed : 20 ppm
🔶 Paper size: A4
🔶 Bardh e zi me wireless me USB
.
Cmimi: 76.500L
.
✅ Transport ne gjithe Shqiperine!
✅ Per me shume info kontaktoni ne 0684019189
✅ Mundesi Blerje me Karte Identiteti e me BKT Prima me 0% interes 😃
Planet Computers
Pc , Laptops , Printers si dhe cdo aksesore ne fushen e IT
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo Tregoje në hartë
0684019189
https://www.planetcomputers.al
Planet Computers
0684019189


WhatsApp:
0684019189
Leaflet
Planet Computers
Set Hp 6005 + Monitor LG 22" 89 EUR
Dell XPS 8930 Gaming 240GB SSD + 1TB HDD 949 EUR
IBOX HUB Type-C  Compatible with Macbook 2 500 LEK
Printer All in One Konica Minolta Bizhub  4020 199 EUR
Në fillim