shitet SALLE PLAYSTATION

4 000 EUR

Shitet nga: andi 02 Qer 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
LG
SALLE PLAYSTATION 3
5 COPE PLAYSTATION 3 TE KOPLETUAR ME TV ME 4 TELEVIZORE 50” LG DHE 1 PS3 ME TV 43’’ SAMSUNG. TE PAJISURA ME CIP + LOJERA + NGA 2 LEVA ORIGJINALE + FISHAT PER SECILIN PS3.
shiten per arsye sedo mbyllim aktivitetin cmimi i diskutueshem 4000 euro
Në fillim