Laptop Hp

130 LEK

Shitet nga: Mario 20 Shk 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Përmet
Kompjuteri eshte pothuajse i ri dhe ne gjendje super fare

Leaflet
Në fillim