Laptop HP Pavilion G6

160 EUR

Shitet nga: Nderim Hysi 06 Jan 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Modeli
Pavilion
Laptop i ardhur nga Kanada. Ne gjendje super.Te dhenat i gjeni ne foto.Shitet per 160 euro i pa diskutueshem. Kompjuter qe nuk do ju zhgenjeje. Me garanci 1 vit.Bateria shume e mire . Me shume pak shenja perdorimi.Kompjuteri eshte punuar nga specialist kompjuterash dhe eshte ruajtur me shume kujdes.
Nderim Hysi
  Online
0684372459

WhatsApp:
0684372459
Leaflet
Në fillim