Laptop Hp

3 500 LEK

Shitet nga: Flori 18 Jan 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
Pavilion
Shitet Laptop Hp Pavillion dv9000

Ekran 17 inch
2 gb ram
Cpu AMD Precision
Gpu Nivdia

Nuk ka hardisk dhe nuk ndizet shitet per pjese ose mund te rregullohet
per vetem 35 mije lek te vjetra.

Konktaktoni vetem me sms ne watsapp.
Leaflet
Në fillim