Mini HP

50 EUR

100 EUR

Shitet nga: Benz 02 Qer 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
HP Mini 110-4100 (also known as the Mini laptop) 1.6GHz N2600 CPU with integrated GMA 3600 graphics. 10.1-inch laptop read like a typical netbook, including the 1024x600 resolution display, at least 1GB RAM, 250 GB HDD, Ethernet, VGA-out and Bluetooth. USB 3.0 both appear to be absent, the notebook will at least ship with 3x USB 2.0 ports and optional WWAN.
Eshte optimal per perdorim nga moshat e vogla si dhe shume praktik per tu transportuar.
Leaflet
Në fillim