Hp ZBook i7 gen4 512GB SSD 32GB RAM Vetem 549Eu

549 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: GERMAN COMPUTER Dje 18:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë produkt për 8 130 LEK / muaj

Leaflet
GERMAN COMPUTER
DELL OPTIPLEX 745  RAM 4 GB,PROC CORE2DUO 2.4,79EU 79 EUR
LAPTOP DELL WORKSTATION PRECISION M4700 745 EUR
HDD DESKTOP , 20 EU 20 EUR
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE +    I PA PERDORUR 319 EU 319 EUR

🏆🏆🏆SUPER WORKSTATION LAPTOP🏆🏆🏆
🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇
🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 🎖️🎖️🎖️

🤣 MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🤣
🚛BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛

✅Processor : Intel Core i7 (4th Gen) 4810MQ / 2.8GHz (3.6 GHz) / 6 MB Cache
✅Memory : 32 GB DDR3L
✅Storage : 512 GB SSD
✅Optical Drive : DVD SuperMulti
✅Display : 15.6" LED backlight 1920 x 1080 / Full HD
✅Graphics : NVIDIA Quadro K2100M / Intel HD Graphics 4600 - 2 GB GDDR5 , 20 GB Total
✅Keyboard Backlight : Yes
✅Numeric Keypad : Yes
✅Integrated Webcam : Yes
✅Networking : 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0, Gigabit

💵CMIMI : NGA 800 EU behet 549 EU

❄️❄️❄️ GJENDJA E WORKSTATION ESHTE PERFEKTE❄️❄️❄️
🛡️GARANCIA 6 MUAJ
🛠ASISTENCE TEKNIKE DHE PAS PERFUNDIMIT TE SAJ
🏠 -ADRESA KOMUNA E PARISIT , PRANE KRISTAL CENTER ,NGJITUR ME NBG BANKE
☎ NR KONTAKTI 0692999998
Email: Info@germancomputers.al
Facebook:https://www.facebook.com/germancomputers/
CMIMET ME TE MIRA NE TIRANE PER: SMARTPHONE , LAPTOPE , WORKSTATION , SERVERA , DESKTOP , MONITORE , PRINTERA
GERMAN COMPUTER
"Cilesi Gjermane , Cmime per Shqiptare"
TIRANE , KOMUNA E PARISIT PRANE KRISTAL CENTER
0692999998
info@germancomputers.al

Per me teper na gjeni ne facebook

GERMAN COMPUTER
0692999998


WhatsApp:
0692999998
Leaflet
GERMAN COMPUTER
SUPER SUPER DELL PRO 249 EU 249 EUR
SAMSUNG Galaxy S6 edge+  235EU 235 EUR
SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !! 549 EUR
 RAM 8, GRAFIKE 3.2 GB ,HDD 250 GB 89 EU 89 EUR
Në fillim