HP ZBOOK G2 - 17 INCH i7G4/32/250SSD/750GB/K610M

500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES Dje 10:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
R&R Computer Services ju ofron laptop HP ZBOOK G2 EXTREME (SI I RI) I PËRSHTATSHËM PËR PUNIME GRAFIKE, INXHINIERIKE, 3D, ETJ. Ky laptop vjen me çmimin 560€! 💻

Sasi e Limituar!

Programet ing sipas deshires! 🎁

➡ Parametrat:

CPU i7 4800QM 2.7 GHZ TURBO 3.7 GHZ
RAM 32 GB DDR3
HDD 250 GB SSD
HDD 750GB
GPU HD4600 4GB
GPU K610M 1GB I DEDIKUAR DDR5
WEBCAMERA / E SATA / DISPLAY PORT
EKRAN IPS 17.3 INCH FULL HD
BATERIA ZGJAT RRETH 3-4 ORË

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! 😉

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Për të gjithë klientët e kartës PRIMA të BKT jepet mundësia e pagesës deri në 3 këste, 0% Interes, vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 UNION BANK, Statement bankar i 6 muajve të fundit, vërtetim page, me 8% interes 🤗

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 info@crs.al
🌐 https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
R&R Computer Services (CRS) Servis & Shitje
Visit our store page
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Show on the map
0694339723
https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
  Online
0694339723
Leaflet
Në fillim