okazjon

50 EUR

Shitet nga: klajdi 30 Qer 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
shes laptop hp dv 7
per pjes cdo gje funksjonale 4 gb ram nuk ka hardisk dhe karikus
Leaflet
Në fillim