Dell Precision M6700 Workstation

390 EUR

Shitet nga: Albi 13 Qer 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhuesi
Dell
Dell Precision M6700 laptop Workstation. I pershtatshem per pune arkitekture dhe inxhinjerike. Full HD. Intel core I5-3320M deri ne 3.3 Ghz. Intel Hd graphics 4000. Nvidia Quadro K3000M. Ka 2 SSD 256GB dhe 120GB dhe nje HDD 320GB. Ne gjendje shume te mire pune
Leaflet
Në fillim