Dell i3 15.6LED Touch I RI i3 Ram 6gb HDD 1Tb

489 EUR

Shitet nga: USA LAPTOP SHOP 24 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 7 240 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Dell
Modeli
Latitude
DELL INSPIRON 15,6 me Toch screen
TE RINJ NE KUTITE ORIGJINALE
ME DIZENJO TE RE SHUME TE BUKUR
ME 1 VIT GARANCI NGA DYQANI YNE dhe 3 Vjet nga DELL INTERNATIONAL
Core i3 gjenerate e Katert
GRAFIKA INTEL HD 4000 deri ne 2,2Gb shared
HDD 1000Gb
Ram 6Gb
Windows 8 i licensuar etj etj
Sasia e limituar !

USA LAPTOP SHOP
RR.SIRI KODRA, 60 METRA NGA KRYQEZIMI I SELVISE
USA LAPTOP SHOP
+35542237037
Leaflet
Në fillim