TechTronic Dell 17.3 inch i5 gjener 5 8Gb Ram

600 EUR

Shitet nga: TechTronic 25 Mar 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 8 880 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Dell
Dell Inspirion 5000 17.3 i5 gjenerata 5 8GB ram 1 TB HDD me 2 karta grafike Nvidia dhe Intel HD i ri me 1 Vit Garanci per me teper informacion na kontaktoni 📞 0693811118
TechTronic
0693811118
Leaflet
Në fillim