Shitet Laptop Dell Inspirion 910

4 500 LEK

Shitet nga: ALBANIAL GAMING 05 Jan 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Dell
Shitet Laptop Dell Inspirion 910
Laptopi eshte pa bateri por punon me karikus pa problem
ka 2 gb ram dhe eshte me ssd mini
ndizet por nuk ka windos
Laptopi pun, nuk ka probleme
ALBANIAL GAMING
0676379911
Leaflet
Në fillim