Shitet Laptop Asus X553M 15.6 inch

25 000 LEK

Shitet nga: Papi 17 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Asus
Modeli
X series
Laptop Asus X553M ne gjendje shume te mire
CPU Intel BayTrail M Quad Core up to 2.25 Ghz
4GB RAM, 500GB HDD
2 porta USB 2.0 dhe 3.0, HDMI, VGA port, CD ROM
Leaflet
Në fillim