Laptop ASUS

430 EUR

Shitet nga: Elidon Gjata 22 Maj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Asus
Modeli
X series
Laptop Asus X555LA
Specifikat : Core i7- 5500U 2.5ghz turbo to 3.0 ghz
Karte te dedikuar Nvidia GT 940M + te integruar 4Gb ne total
8gb ram
1 TB hardisk + 256 SSD
Ekran 15.6"

I pershtatshem per gaming dhe punime video/foto
I mirembajtur pa asnje shenje perdorimi. Shoqerohet me cante , karikus origjinal , dhe mouse me wifi.

Tags: apple iphone asus laptop gaming smartphone corei7 samsung htc huawei xiaomi
Elidon Gjata
  Online
0675551212

WhatsApp:
0675551212
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione