ASUS i7 6700 hq , 8 gb ram ddr4 ,nvidia 950m

500 EUR

Shitet nga: xxx 20 Jan 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Asus
https://www.youtube.com/watch?v=3cV-e649UoU&ab_channel=ASUSIndonesia Gjenjda e laptopin me baterine dhe gjithcka eshte 9/10
Asus i7 6700 hq, 8 gb ram ddr4, ka dhe nje slot bosh per ta rritur deri ne 16 gb ram. ekran 15.6 inch Full Hd.
Hard disk 10000 gb. Nvidia 950m 4 gb me 128 bit.
Cover alumin ,logon me drite si apple.Tastjere me ndricim.Laptopi eshte shume pak i perdorur vetem per filma dhe navigim.Ka tre porta usb 3.0 ,1 porte usb 3.1 tipi C,Nje mini port display dhe nje port hdmi.
Modeli disponon dhe opsionin per SSD NVME per ata qe ja dine vlere.shitet bashk me canten.kam dhe kutine qe e kam blere
Leaflet
Në fillim