IMAC 21.5 !!!OKAZION!!!

675 EUR

750 EUR

Shitet nga: Dion 08 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Apple
Modeli
iMac
Imac i blere 1800€ para 3 vitesh i ri fare i pa perdorur
Shitet 675€
Te dhenat i keni tek fotot
Vjen me gjith tastier dhe maus origjinal apple
Leaflet
Në fillim