Adaptor per laptop Dhe Makine sasi e limituar

30 EUR

Shitet nga: sport al 03 Mar 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Apple
Modeli
iMac
Adaptor per laptop 100 W
I pershtatshem per shpi dhe makine
Nje zgjidhje perfekte per ju qe udhetoni
Adaptori vendoset ne makine dhe transformon rrymen 12-220 V
I pajisur me te gjithat kokat perkatese qe i pershtaten laptopit tuaj
Udhetinet Skane Qene asnjeher te kendshme😁
sport al
0692150324
Leaflet
Në fillim