Apple laptop urgjent

500 EUR

Shitet nga: Apple 17 Qer 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
Apple
Modeli
MacBook
Shes Apple laptop pa karikues kompjuteri I ardhur nga gjermania kompjuteri shitet 500 euro pa karikus dhe 550 euro me karikus cmimi eshte I pa diskutueshem
Leaflet
Në fillim