Acer Aspire 5

520 EUR

Shitet nga: Ardit 08 Sht 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhuesi
Acer
Loptop ne gjendje perfekte , i ri. Display 15.6 polësh, full HD 1080. Procesor intel Core i7 -7500U with Turbo Boost up to 3.5GHz, gjeneratë e shtatë.
Intel HD graphic
Ram: 8 GB DDR4 memory
Harddisc memory: 1 terra bite
Laptopi shitet me dy canta dhe nje mous. Theksoj se laptopi dhe aksesoret jane te ri, te sapo ardhur nga Amerika.
Leaflet
Në fillim