Laptop Aspire 5552g

270 000 LEK

Shitet nga: reni 28 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
Acer
Laptopi eshte ne gjendje shume te mire, sic mund ta shihni edhe ne foto shume i mbajtur. Laptopi ka keto parametra: dual core 2.2 ghz, 4 gb ram ddr3, 320 gb HDD, karta grafike 512 e dedikuar, ekran 15,6. ka dhe 1 ftohes. Laptopi eshte perfekt i perdorur me se miri, funksional cdo gje.
Leaflet
Në fillim