Notebook Acer Aspire One AOA150 (punon me ushqyes)

Shitet nga: Rejs Dje 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Acer
Modeli: Aspire
Shitet laptop i perdorur Acer Aspire One AOA150 (ZG5) me ekran 7" ne gjendje te shkelqyer. Punon vetem me ushqyes (bateria pa ushqyes ne prize nuk funksionon). Sistemi operativ Windows XP. Laptopi nuk ka DVD, perdoret DVD e jashtme qe lidhet me porte USB me laptopin per formatim sistemi operativ dhe per te lexuar DVD player. Procesori: Intel Atom N270 1.6GHz , RAM: 1GB DDR2 , Karta Grafike: Intel Grapics Media Driver. Shoqerohet me çante roze, ushqyes dhe maus (per ata qe nuk e kane praktike te perdorin touchpadin e laptopit). Kontakt 0676996786 tel/SMS Viber ose WhatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim