4 kompjuter pc

30 000 LEK

Shitet nga: kevi 14 Dhj 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes 4 kompjuter pc jane se bashku me tavoline dhe me karrike salle internet I,kompjuterat kan nevoj per formatim
Leaflet
Në fillim