Publikuar: Qer 10 2023 11:44

SUPER Gaming PC: 32gb RAM Ryzen 5600x, EVGA 3060 XC 12GB ,

EUR

EUR
Publikuar: Qer 10 11:44
Shikime: 250
450 euro pa karten grafike
750 euro me karte grafike


Kontaktoni per cdo info apo testim loje qe deshironi.

******* VETEM WHATSAPP 0696076904 *******

Shitet SUPER Gaming PC me pjese cilesore.

ram : 32gb DDR4 3200 mhz (2x16gb)
cpu / procesor : Ryzen 5600x 6 Core 12 Threads
gpu / karte grafike : EVGA 3060 XC 12GB
ssd: 1TB

PSU / Bllok Ushqimi : EVGA G3 650W Fully Modular

Kase te re me slote per freskuese extra dhe airflow shume te mire. Dritare me xham te temperuar.

License ORIGJINALE Windows 11 falas

Hap cfaredo loje te mundshme me max video settings dhe FPS te larteSiguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
250
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione