Publikuar: Dhj 26 2022 03:22

Nderrohet ose shitet Super gaming setup

LEK

Publikuar: Dhj 26 03:22
Shikime: 4
kompjuteri nderrohet me iphone 12 pro ose cmimi i disk
2 vite i perdorur windows 10 Pro + Bluetooth ssd 240gb + hdd 500gb
profesional per lojra vijn bashk me ekran 24*
lever origjinale ps4 , mouse razer, tastjer led ,kufje me mikrofon led, kamer 720p-1080p logitech
kasa e 2018 shm e bukur
performanca pa ngecje dhe pa fps drop
loz lojra si cyberpunk , gta 5 , call of duty, etj pa ngecje
Kontakt vetem ne Instagram o.gito_
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione