Publikuar: Qer 06 2023 12:25

Laptop okazion gjenerat e 8 e mer i pari qe shkruan!!!!

EUR

EUR
Publikuar: Qer 06 12:25
Shikime: 72
Super okazion laptop lenovo thinkpad e580 seria bussines limited edition kasa full body karbon! Vetem 70 dit perdorim laptopi eshte bler ne 24 dhjetor 2022 te shpresa al 519 euro me fature tatimore dhe garanci 2 vjet shitet ose nderrohet me gaming pc
Laptopi eshte si i ri pa dallim 100% shoqerohet me kutin, karikusin, mouse
Ekran hd 15.6 polesh hd antiglare
Super procesor avjon intel i3- 8130u gjenerata e 8 4 cpu 2.2-3.5 ghz
Ram 8giga ddr4 2666 mhz
Ssd 256 giga + 320 giga hdd
Bateria 5 ore ne varesi te perdorimit
Camera hd , bokse bang olufsen , bluetooth, hdmi etj
Windows 11 origjinali i vet
Super super okazion 250 euro! Whatsapp ju lutem per cdo pyetje 0683804778
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
72
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683804778

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione