Publikuar: Pri 10 2023 03:17

Okazion!! Shitet PC Gaming Lenovo ThinkCenter.

EUR

EUR
Publikuar: Pri 10 03:17
Shikime: 10
Name : Lenovo ThinkCenter
Dimensions: Ram 8Gb, Proc Core i5 Gen 2, HDD 256, karte grafike 730
System Type: 64 biT Windows 10 Pro
Pershtatshem per gaming dhe jo vetem.Te perfshira: Monitor, tastiere dhe mause ne gjendje te perdorur.
Shitet per mos perdorim, ne gjendje majft te mire
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione